Сортировка: от дешевых от дорогих скидки новинки
Показать
на странице:
244896все
Бренд:
Rollerblade
Powerslide
FR Skates
Flying Eagle
Undercover-Matter
Matter
Hyper
Micro
Диаметр:
72 мм
76 мм
80 мм
84 мм
90 мм
100 мм
110 мм
125 мм
Стиль катания:
Фрискейт
Фитнес
Спидскейтинг
Слалом
Убрать все фильтры

Колеса фрискейт

Фильтры
Сортировка

Колеса для фріскейту на роликах купити Київ

Катання на роликах ділиться на стилі та напрями й одним із найпопулярніших вважається фріскейт. Фріскейт – це вільний стиль їзди на роликах по місту з виконанням трюків. Трюки можуть бути різної складності, але всі вони вимагають певних характеристик від роликів та їхніх складників.

Які купити колеса для фріскейта?

Колеса для фріскейта повинні мати маленьку серцевину та велику кількість «м’яса». Таке поєднання покращую міцність, амортизацію та тривалість використання. Між собою вони відрізняються за показником твердості, який маркується літерою А. Чим вищий показник твердості, тим довше колеса прослужать, але будуть слизькими та гірше амортизуватимуть. Але все це залежить від ваги райдера, тому, наприклад, дітям краще купувати фріскейт колеса 80-82А, вони будуть забезпечувати хорошу амортизацію, щеплення та довго прослужать. А для дорослих з вагою 50-80 кг оптимальною твердістю є 84-86А.

На колеса для фріскейту якого бренду звернути увагу?

Найкращими фск колесами для роликів вважаються Undercover та Hyper завдяки найкращому поєднанню стійкості до стирання, щеплення та швидкісних показників. Як правило їх обирають люди, котрі багато часу проводять на роликах.

Для середніх рівнів підготовки та початківців є можливість заощадити, купивши фск колеса для роликів від Flying Eagle, Powerslide, Rollerblade. Ціни на колеса даних брендів стартують від 550грн за комплект.

Де купити колеса для фріскейту в Києві?

Запрошуємо завітати до великого магазину Roliki-extrim для покупки коліс. Серед пропозицій магазину представлені тільки перевірені товари від відомих світових брендів. Тут завжди найкращі ціни, акції та знижки на колеса фріскейт для роликів, а також є багато справжніх відгуків від покупців.

Оцените товары:
5/5 балла | Написать отзыв
Пожалуйста, выберите размер
ПОЛУЧИТЕ СКИДКУ

Заполните поля ниже и на Ваш емеил будет отправлен номер дисконтной карты, введите его при оформлении заказа в корзине и получите скидку 5%.

Скидка действует только при оформлении заказа через интернет, с первой покупки. Если на какой-то товар уже есть скидка, скидки не суммируются, но Вы получите наиболее выгодную из них.

Получить скидку
loader